Novinky

Infinity (Antares)

Představujeme Vám novinku firmy Antares - novou produktovou řadu pracovních židlí s názvem Infinity.

Jedná se o moderní kancelářské židle se synchronním mechanismem s několikanásobnou aretací a ergonomickým nastavením síly protiváhy, moderní pyramidovou bází, čalouněním ze studené pěny (tzv. moulded foam), s mechanismem pro nastavení hloubky sedáku, područkami s nastavením výšky a úhlu, kolečky o průměru 65 mm a nosností 130 kg.

Židle jsou vyráběny ve dvou barevných variantách plastu - bílé, perfektně se hodící do každého moderního interiéru nebo klasické černé.

Židle s bílým nebo černým plastem jsou dostupné ve variantě s čalouněním na sedáku i opěráku s hloubkově nastavitelnou bederní opěrkou s možností volitelného podhlavníku (model 1890 SYN Infinity White1890 SYN Infinity), s čalouněným sedákem a bílým plastovým perforovaným opěrákem (model 1890 SYN Infinity PERF White) nebo černým plastovým perforovaným opěrákem (model 1890 SYN Infinity PERF) , který je možno výškově nastavit systémem up-down nebo ve verzi s čalouněným sedákem a opěrákem se síťovinou s výškově nastavitelnou bederní opěrkou (model 1890 SYN Infinity NET White a 1890 SYN Infinity NET).

Všechny modely je možno zakoupit na našem e-shopu zde.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.